ספארקו קאפ IKC-TS עונת 2010 יוצאת לדרך

ביום שישי ה-29.1.10 התייצבו 13 נהגים על הגריד לפתיחת עונת הקארטינג 2 פעימות 'IKC-TS ספארקו קאפ' בהפקת ישראמוטור ובחסות ד.נ.כל גדר, מרכז הצמיגהרצליה, G דרייבטק וכמובן ספארקו.

הארוע נערך במסלול I-Drive בנחשונים באווירה קייצית שתרמה לארוע ספורטיבי, ססגוני וחם אשר מבשר על תחילתה של עוד עונה מוטורית וחמה.

סדרת הארועים, אשר מנוהלים זו השנה השלישית ברציפות ע"י ירון אדרי, נפתחת כבר בחודש ינואר מוקדם מהרגיל, מה שמבטיח עונה ארוכה בת 6 ארועים בה ההתמדה תשחק תפקיד מכריע עבור הנהגים.

(עודכן ב11.2.10 – סרטון)… צפייה מהנה.

לאחר מקצה החימום ובאישור הבודקים הטכניים מוטי מוטיל ובנו אריק אשר לומד את המקצוע, ניתן האישור לצאת למקצה הראשון כשהגרלת המיקום מציבה את אלוף הרוקיז של 2009 אדר מלמד בעמדת הפול פוזישן כשלצידו אדר לוי. לעומת העונה שעברה שכללה מספר רב של נהגים חדשים (רוקיז), העונה מצטרף נכון לרגע זה נהג אחד בלבד – שחר יעקבי אשר מפגין כישורי נהיגה גבוהים, אם כי את המקצה השני לא סיים עקב תקלה טכנית. כבר כעת ישנם נהגים נוספים שנרשמו לארוע הבא כך ששחר לא יהיה לבד. חשוב לציין כי לאחר שלושה ארועים, הופכים הנהגים החדשים לשווים מול הוותיקים.

לאחר 12 הקפות, מסיים אדר מלמד ראשון את המקצה ואחריו אלוף 2009 עומר מנור אשר זינק שביעי ועקף מספר רב של נהגים כיאה לאלוף. שלישי מסיים אלוף 2008 סלבה אניסימוב.

המקצה השני נפתח בסדר הפוך לזה של המקצה הראשון, מה שמציב את בר ברוך ואבי מייזלס בשורה הראשונה על הגריד ואחריהם ציון סופר ועומר מנור. שוב 12 הקפות והפעם עומר מנור מסיים ראשון לפני ירין שטרן (זינק חמישי) ועופר פסטינגר שמצליח לעקוף עשרה נהגים לאחר שזינק אחרון. אדר מלמד מנצח המקצה הראשון מסיים חמישי לאחר שזינק עשירי.

המקצה המסכם מציב בעמדת הפול פוזישן את עומר מנור כשלצידו אדר מלמד. מאחוריהם ירין שטרן וסלבה אניסימוב. מקצה זה כולל 15 הקפות אשר היו מלאות באקשן, מתוקף ניסיון כלל הנהגים לשפר את מיקומם בצורה מקסימלית. בהקפה השלישית מנסה ציון סופר לעקוף בהרפין מבפנים וכך שולח שני נהגים – עפר פסטינגר ואלעד קורן אל מחוץ למסלול, שניהם מנסים לחזור לעצמם אך אלעד נתקל בבעיות התנעה ועפר מצליח מעט אך הקארט לא עומד בלחץ וכבה. בהמשך, גם אבי מייזלס מרגיש את נחת זרועו של ציון סופר, אשר חזר גם הוא אל המסלול, מה שמחייב את השופטים דני גלטר ודרור לסט להגיב עם ענישה בדמות הורדה למקום האחרון. מכאן ועד הסוף הכל נמשך כמתוכנן ואת המקצה המסכם מסיים ראשון עומר מנור כשאחריו אדר מלמד וירין שטרן. חשוב לציין את קרן מוזיס, הנהגת היחידה בסבב, שהציגה יכול נהיגה מצויינת וסיימה במקום החמישי אך ללא משקל המינימום המחייב (145 ק"ג – משקל כולל) והיא נפסלת על ידי הבוחן הטכני.

סדר סיום ארוע 1 'IKC-TS ספארקו קאפ' 2010:

עומר מנור 86

אדר מלמד 5

ירין שטרן 95

סלבה אניסימוב 77

שחר יעקבי 56

(R)בר ברוך 55

ציון סופר 75

אבי מייזלס 68 – DNF

ממוקה מושיאשווילי 80 – DNF

אלעד קורן 26 – DNF

עופר פסטינגר 29 – DNF

קרן מוזיס 81 – DQF

אדר לוי 18 – DNS

לצפייה בתמונות מהארוע לחצו כאן

הארוע נערך בתיאום ולחיזוק עמותת קסם קארטינג ספורט מוטורי.

ניפגש בארוע הבא.

תגובה אחת “ספארקו קאפ IKC-TS עונת 2010 יוצאת לדרך”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים